محفل، وب‌نوشته‌های متین خسروی

محفلی برای چند دقیقه نشستن، در میان روزمرگی‌هایمان...

محفل، وب‌نوشته‌های متین خسروی

محفلی برای چند دقیقه نشستن، در میان روزمرگی‌هایمان...

آخرین نظرات

من متین خسروی هستم. نهم فروردین سال ۱۳۷۶ در تهران به دنیا آمدم. پیش از ورود به دبستان، خواندن را شروع کردم و پس از تحصیل در رشته‌ی تجربی در دبیرستان علامه حلی تهران، از سال ۱۳۹۳ در دانشگاه علوم پزشکی ایران در رشته‌ی پزشکی تحصیل می‌کنم.

✓ در این مدت، مطالعات متنوعی در علوم مختلف داشته‌ام و علی‌الخصوص به مطالعه در فیزیک نظری، حوزه‌های تحلیلیِ علم شیمی، دانش زیست‌شناسی، و شاخه‌های مختلف رفتارشناسی علاقمندم. همچنین از ۱۲ سالگی تا به امروز مشغول برنامه‌نویسی در سطوح مختلف بوده‌ام.

✓ در حال حاضر در کنار مطالعاتی که در حوزه‌های مذکور دارم، به طور خاص به مدل‌سازی‌ها و شبیه‌سازی‌های کامپیوتری در حوزه‌ی سلامت و بیماری‌های مغزی علاقمند بوده و مشغول مطالعه در این حوزه می‌باشم. ضمن این مطالعات، به پژوهش در حوزه‌های مختلف علوم پزشکی، از تحقیقات سلولی-مولکولی تا بهداشت عمومی، مشغول هستم.

✓ قبلاً به طور نیمه‌حرفه‌ای تمرین کاراته می‌کردم اما امروز، تقریباً ورزش آخرین اولویت زندگی‌ام شده.

✓ در موارد بسیاری به طور داوطلبانه و گاه بدون قید نام به ادای وظیفه نسبت به اقشار خاص جامعه پرداخته‌ام و هر زمان توفیقش را داشته‌ام، آموخته‌هایم را در قالب‌های مختلف به دوستانم ارائه داده‌ام.

اگر فرصتی دست دهد، از خواندن و دیدن کتاب‌ها و فیلم‌های علمی-تخیلی بسیار لذت می‌برم و موسیقی کلاسیک را موهبتی برای ذهن می‌دانم.

✓ از این که این وبلاگ، محفلی برای گفتن فکرهایم و نشستن پای صحبت‌های دوستانم شده خوشحالم. از طریق ایمیل matinkhosravi97@gmail.com و یا آدرس تلگرام @MatinKhosravi در خدمت شما هستم.